Dlaczego warto zrobić manicure hybrydowy?

Lakiery hybrydowe zawojowały świat kosmetyków. Trudno się dziwić. Każda kobieta pragnie wyglądać pięknie i móc swobodnie wykonywać różne czynności, bez obaw o zniszczenie nienagannego makijażu. Hybrydy to wszystko gwarantują. Czym jeszcze mogą nas zaskoczyć? O tym opowiemy poniżej.

Czym się różni hybryda od klasycznego lakieru?

Lakiery do paznokci są znane i stosowane od wielu lat. Źródła podają, że protoplastę współczesnego kosmetyku znano już w starożytnym Egipcie oraz w Chinach. Współcześnie znany produkt wynaleziono jednak dopiero w 1932 roku, gdy na rynku pojawił się lakier do paznokci Revlon.

Lakiery do paznokci składają się z nitrocelulozy, rozpuszczalników i pigmentów. Nieco inaczej jest z hybrydami. Produkty tego typu, jak choćby lakier hybrydowy Bling to odmiany polimerowe tradycyjnych artykułów do paznokci, w których składzie nie ma rozpuszczalnika.

W czym hybrydy są lepsze od innych produktów?

Dlaczego warto zdecydować się na lakiery hybrydowe? Przede wszystkim istotna jest ich duża trwałość. Manicure hybrydowy utrzymuje się na paznokciach nawet do kilku tygodni. Nie mają tendencji do pękania, odpryskiwania ani odbarwień koloru. Oprócz tego mają zdecydowanie bardziej intensywne i głębokie barwy.

To świetne rozwiązanie dla zapracowanych kobiet, ceniących czas i świetny wygląd.

 

Author: motelvictoria.pl