Dekoracje metalowe w Twoim domu

Metal i ozdoby z niego tworzone (dostępne na przykład w sklepie https://www.sklep.dastal.com.pl ) to obecnie niezwykle popularny sposób na dekorowanie wnętrz. Metalowe przedmioty pasują praktycznie do każdego stylu – od luksusowego po rustykalny i każdy inny.

Metalowe przedmioty użyć można w różnych miejscach w domach. Mogą też pełnić całkiem różne role. Na przykład zamiast skomplikowanych zasłon okiennych, które wyszły już z mody, wykorzystać można cynę, która stanowi doskonałe zwieńczenie okien i wnosi do wnętrza eklektycznego salonu element zupełnie nieoczekiwany.

Ale metalowe elementy mogą sprawdzić się także w innych rolach i miejscach. Wszechstronne i niezwykle funkcjonalne, metalowe szafki w stylu vintage mogą być wykorzystane w niemal każdym pomieszczeniu. Niezależnie od tego, czy służą jako kredens w jadalni, czy schowek w garażu, są doskonałym industrialnym akcentem w wystroju domu.

Z metalu można stworzyć także stół. Zarówno duży, który pomieści całą rodzinę podczas obiadu czy znajomych podczas imprezy, jak i niewielki stolik kawowy, który świetnie sprawdza się podczas seansów filmowych czy chwil z ulubioną książką. Piękno metalowego blatu polega na tym, że poza wizualnym wrażeniem, jest on odporny na wysokie temperatury i łatwo go wyczyścić po kolacji.

Odważnym sposobem na włączenie metalu do wystroju wnętrza jest zastosowanie go w ozdobach aranżacji, na przykład na ścianach. Blacha (zazwyczaj używana jako ścianki prysznicowe) jest łatwa do cięcia, przez co staje się świetnym materiałem na backsplash lub boazerię, jeśli nie jesteś pewien, czy chcesz pokryć nią całą ścianę.

Z metalu powstać mogą także przepiękne i oryginalne naczynia. Srebrne talerze i półmiski są często przekazywane z pokolenia na pokolenie, ale niewiele osób z nich korzysta ze względu na konieczność utrzymania ich w dobrym połysku. Nikt nie lubi polerować srebra! Pozwól naturze działać i powieś te pokryte patyną klejnoty na ścianie, aby nadać im rustykalny, wiejski wygląd.

Author: motelvictoria.pl